Цеца: Убиваат се во тебе, па се чудат каков ѕвер си станал

By

Светлана Цеца Ражнатовиќ е доста активна на социјалната мрежа Инстаграм и често објвува снимки и фотографии како од настапот, така и со семејството и пријателите.

dobivaj vesti na viber

Но, последната во низата објави ги заинтригира сите оние кои ја следат.

„Убиваат се во тебе, па се чудат каков ѕвер си станал“, пишува на фотографијата која пејачката ја поставила.

Потоа објави уште една:

„Се што сакаш има цена, само е прашање дали се плаќа со пари, живци или срцец“, стои на сторијата на Цеца.

 

Ќе ви се допадне

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

english anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation

Bleach (Dub)

stream anime online ANIMEFLIX Mother of the Goddess’ Dormitory

ANIMEFLIX Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone Episode 4

ANIMEFLIX Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

tải go88