Цеца: Вељко е многу млад за брак

By

Светлана Цеца Ражнатовиќ ја поддржа љубовта на својот син Вељко со неговата девојка Богдана Родиќ, но сепак пејачката смета дека тој е сеуште млад за брачен живот. Сепак Цеца вели дека тоа не значи дека таа ќе превземе мерки и ќе ги запре на каков било начин во нивната желба да стапат во брак.

„Не сум строга мајка. На моите деца сум им најискрен пријател. Мислам дека тие се сеуште млади за брак, но јас не се мешам во нивниот емотивен однос. Тука сум да ги поддржам во се, затоа што знам дека носат исправни одлуки. Навистина не сакам многу да зборувам околу тоа. Вељко си го кажа своето“, изјавила Цеца.

 

 

 

Ќе ви се допадне

Slime Taoshite 300-nen, Shiranai Uchi ni Level Max ni Nattemashita (https://animeheaven.pro/m/ADDl) Episode Preview at website https://animeheaven.pro animeheavens

Noblesse Episode 13 at website https://gogoanime.be gogoanime seven deadly sins