Цеца во тесни фармерки и тексас-јакна на забава во ресторан

By
Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ пристигна на родеденот на модниот креатор Саша Видиќ во обични фармерки, тексас-јакна и со собрана коса.

dobivaj vesti na viber
Присутните кои се најдоа во ресторанот во Белград каде што се славеше роденденот беа воодушевени од изгледот на пејачката.

Цеца традиционално доаѓа на секој роденден на Саша, и уште еднаш покажа дека кога се работи за приватни забави, таа може да биде целосно во опуштен фазон.Од српската естрада се најде и фолк-пејачот Аца Лукас со сопругата Билјана, како и Адил Максутовиќ, кој е близок пријател на Саша.

Саша одлучил роденденот да го прослави неколку дена порано, пред денот кога навистина му е роденден.

На журката традиционално се појави и Цеца Ражнатовиќ, која уште еднаш покажа дека приватно е во сосема опуштена.
 

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

animefreaks website Kiss x Sis (TV)

anime freak site One-Punch Man

AnimeFreak Attack on Titan Season 3 Episode 8

SK8 the Infinity (Dub)

AnimeFreak DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 9

tải go88