Цеца во тесни фармерки и тексас-јакна на забава во ресторан

Фолк-ѕвездата Цеца Ражнатовиќ пристигна на родеденот на модниот креатор Саша Видиќ во обични фармерки, тексас-јакна и со собрана коса.

Присутните кои се најдоа во ресторанот во Белград каде што се славеше роденденот беа воодушевени од изгледот на пејачката.

Цеца традиционално доаѓа на секој роденден на Саша, и уште еднаш покажа дека кога се работи за приватни забави, таа може да биде целосно во опуштен фазон.Од српската естрада се најде и фолк-пејачот Аца Лукас со сопругата Билјана, како и Адил Максутовиќ, кој е близок пријател на Саша.

Саша одлучил роденденот да го прослави неколку дена порано, пред денот кога навистина му е роденден.

На журката традиционално се појави и Цеца Ражнатовиќ, која уште еднаш покажа дека приватно е во сосема опуштена.
 
Scroll to Top