Убава и без шминка: Жељко објави слика од бремената Јована во домашно издание

By

Жељко Јоксимовиќ и неговата сопруга Јована ги очекуваат нивните близнаци. Пејачот не објавува често фотографии од својата сопруга, но денес споделил една, која ги воодушеви нивните фанови.

dobivaj vesti na viber

Тие двајца на фотографијата се насмеани, а Јована едноставно блеска, со ногу малку шминка во домашно издание.

До фотографијата Жељко напишал:„Пеги и бели влакна на едно место. Љубов.“

Pege i sede na jednom mestu. #ljubav

A post shared by Zeljko Joksimovic (@zzeljko) on

Ќе ви се допадне