Учесник во „Парови“ ја „смува“ најсекси Хрватката која 10 години е постара од него

Пејачката Маја Шупут (37), како што наведуваат хрватските медиуми, е во врска со кошаркарот од Белград.
Веќе неколку месеци се пишува дека хрватската пејачка е во врска со 10 години помладиот Белграѓанин, а сега хрватските медиуми објавија дека се работи за поранешниот учесник на „Парови“, Петра Ѓуриќ.
Иако Маја се обидела да го сокрие идентитетот на своето момче, самата се издаде кога на Инстаграм објави иста слика од станот во Белград, која Петар исто така ја постираше на својот профил.

Инаку, Ѓуриќ е кошаркар и заврши студии во Америка, а пред пет години се појави и во „Парови“.

 

Маја Шупут, е позната по секси спотовите, и често на Инстаграм објавува разголени слики…

Dobro jutrooooo ☀️☀️☀️

A post shared by majasuput (@majasuput) on

… А многумина ја сметаат за најсексипилната Хрватка.

I dok je drugima utorak samo utorak ja #radimkomajasuput 🎤🎤🎤

A post shared by majasuput (@majasuput) on

Погледнете некои од нејзините спотови:

 

Scroll to Top