Велат дека се упропастила со пластичните операции, но Јами доминираше во костим за капење

By
Јами со секси фотката од Египет, предизвика многу коментари.За Јасна Миленковиќ Јами, (47), со години се зборува дека претерала со пласичните операции и дека се „унаказила“ на тој начин. Но, кога пејачката ќе објави фотки во бикини, сите остануваат без текст… а така беше и овој пат.

Факт е деја Јами хируршки го „дотера“ своето тело, а тоа особено се гледа на лицето…

💦

A post shared by Jasna Milenkovic Jami 😘🎤🎵💋💖💎♋👑 (@jamiofficial) on

…Но, кога објави фотки од летувањето во Египет, на никој не му беше сеедно…

A post shared by Jasna Milenkovic Jami 😘🎤🎵💋💖💎♋👑 (@jamiofficial) on

…А Јами покажа дека и таа има тело за натпреварување…

💙

A post shared by Jasna Milenkovic Jami 😘🎤🎵💋💖💎♋👑 (@jamiofficial) on

… И според мислењето на нејзините најверни фанови, на нејзината линија можат да и позавидат и бројни млади жени.

💙

A post shared by Jasna Milenkovic Jami 😘🎤🎵💋💖💎♋👑 (@jamiofficial) on

На крајот, обожавателите истакнуваат дека издоминирала на плажата…

🚢⚓

A post shared by Jasna Milenkovic Jami 😘🎤🎵💋💖💎♋👑 (@jamiofficial) on

 

Ќе ви се допадне