Вељко објави снимка и случајно откри детаљ од вилата

By
Вилата на Цеца која се наоѓа во непосредна близина на Маракана е  една од најпознатите градби во Белград. Вилата плени поради самиот изглед, но и фактот кој живее во неа. Често на ова место можете да видите и фанови на пејачката кои се сликаат пред нејзината вила.
Цеца никогаш до сега не дозволила на некоја новинарска екипа за ѕирне во секоја просторија од вилата.
Иако знаела  често дома да прави едитотијали за списанија, пуштала и само по една ТВ екипа за време на славата,  тие никогаш во целост не го прикажале ентиериерот од домот на Цеца од околу 1.000 квадрати. Инаку домот на Цеца
24 часа го чуваат телохранители, но тоа не е единствен начин на кој пејачката е заштитена. Имено, нејзиниот син Вељко Ражњатовиќ неодамна на својот Истаграм профил постави видео од дневниот престој.
Тој сакаше да прикаже како се опушта со музика. На големиот ТВ екран се врти спот од американски рапер, а младиот Ражњатовиќ во таа прилика откри уште еден детал од приватноста.
Имено, веднаш позади големиот ТВ екран  на кој семејството гледа се наоѓа и мал екран на кој се прикажуваат 4 видео камери кои бележат се што се случува околу вилата. Значи Цеца покрај телохранителите за себе обезбедила и видео надзор кој деноноќно ги бележат случувањата на вилата.

Ќе ви се допадне

go88 rút tiền trong bao lâu đăng ký go88 tải game tài xỉu đổi tiền that go88

https://sunwin.fan/