Весна Џогани на аеродром без шминка

Весна Џогани, сопругата на пејачот Џоле Џогани, е сликана на аеродром кога се враќала од некој настап во целосно поинакво издание од она на кое е навикната публиката, без трошка шминка.

dobivaj vesti na viber

Таа веднаш се обиде да го скрие своето лице од фоторепортерите, но тоа не и појде од рака.

 

Кога се сврте, очигледно беше дека на неа нема ни трошка шминка, а многумина мислеа дека пејачката и вака во природно издание изгледа убаво и негувано.

Видете и самите:

 

Scroll to Top