(ВИДЕО) Александра дојде во емисија без градник и гаќички – Кога стана сите се препотија

By
Поранешната натпреварувачка во „Парови“, се облече баш провокативно за емисијата „Запознајте ги Паровите“, каде гостуваше со дечко и Давид Драгојевиќ.Таа со него дојде во исклучително провокативно издание. Поранешната натпреварувачка во „Парови“, облече зелено фустанче, но, под него немаше ни градник, па ни гаќички.

Водителката Јована ја замоли Александра да стане и да позира, што и го направи тоа.

Александра беше добро расположена, и очигледно воопшто не и сметаше тоа што на себе немаше долен веш.

Погледнете ја снимката, на чиј почеток Александра станува и јасно покажува дека пдо него нема ништо:

 

Ќе ви се допадне

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

ANIMEFLIX: Magi: Adventure of Sinbad anime episode 13 online free at https://animeflix.nl darling in the franxx animeflix

GoGoAnime: Di Gi Charat anime episode 16 online free at https://gogoanime.be seven deadly sins gogoanime

Watch anime online for free at AnimeFreak watch anime online

Goodreads: https://www.goodreads.com/user/show/137088216-anime-freak

Pubhtml5: https://pubhtml5.com/homepage/rulx/preview