(ВИДЕО) Ана Николиќ со ќеркичката излезе од породилиштето!

By
По пејачката и малата Тара дојдоа Раста, мајката на Ана, Милиана и братот Марко.

dobivaj vesti na viber

Ана Николиќ, која се породи во четвртокот на 3 август, и на свет ја донесе ќеркичката Тара, денеска со своите најблиски излезе од GAG Народен фронт породилиштето.

По Ана и бебето дојдоа и нејзиниот сопруг (гордиот татко), Стефан Џуриќ Раста, потоа пејачката на мајката Милијана Николиќ, како и братот Марко.

Раста стигна со бела носилка за својата принцеза, а мајката на Ана, Милјана влезе во породилиштето со корпа полна со слатки.

 

На крајот, моментот кој сите го чекаа од утрото, е кога излезе Ана Николиќ и Раста со нивната штотуку родена ќеркичка Тара.

„Се чувствувам сјајно, возбудена и среќна. Сакам да им се заблагодарам на сите сестри и лекари од „Народен фронт“, беа прекрасни, и навистина имам сјајно искуство“, изјави Ана.

Ја прашаа Ана какво е чувството кога за прв пат го виде бебето, а таа кратко (и пресреќно) одговори:

„Нереално!“.

 

Ана Николиќ и Раста не сакаа да ја покажат ќеркичката, но по неколку минути расположено позираа пред објективот на камерите…

И двајцата потоа седнаа во автомобилот, а малата Тара со родителите конечно замина дома.

Видеото погледнете го на следниот линк:

Ќе ви се допадне

tải sunwin

tải sunwin sunwin apk sunwin tài xỉu

sunwin apk game sunwin tải sunwin apk

tải sunwin apk sunwin sunwin.apk mới nhất

sun win