(Видео) Анастасија и Гудељ заедно на одмор на Ибица

By

Анастасија Ражнатовиќ и нејзиниот дечко фудбалерот Немања Гудељ се на одмор во Шпанија. Ова патување на Ибица е подарок од Немања за пејачката за нејзиниот 24. роденден.

dobivaj vesti na viber

Тој од Севиља дојде во Белград специјално за роденденот на Анастасија.

Покрај патувањето, кое чини 12.000 евра, како еден од подароците беше и портретот на нејзиниот татко и Анастасија, што многу ја израдува пејачката.

Таа на социјалните мрежи се пофали како заедно со новиот дечко ужива на одморот на Ибица.


Ќе ви се допадне