(ВИДЕО) Ауууу Софија! – Кога ќе ја видите девојката на фудбалерот Адем во бикини, ќе останете со отворена уста

Манекенката Софија Милошевиќ навистина изгледа одлично.Таа е една од најатрактивните Србинки. Девојката на фудбалерот Адем Љајиќ, во моментов престојува во Соединетите Американски Држави, поточно во Мајами.

Таа на Инстаграм објави фотка во бикини, а многумина нејзини обожаватели на Инстаграм останаа со подотворени усти кога ја гледаа.

Софија навистина изгледа фантастично:

Неодамна блесна на натпреварот во изборот за најдобар костим за капење, кој се одржа во Мајами.

So happy to be part of this show💥💥💥 @beachbunnyswimwear 💥💥💥 #miamiswimweek @thesyndical

A post shared by SofijaMilo (@sofijamilo) on

Погледнете го и интервјуот кое Софија Милошевиќ го даде за српски Телеграф на следниот линк:

Scroll to Top