(ВИДЕО) Ауууу Софија! – Кога ќе ја видите девојката на фудбалерот Адем во бикини, ќе останете со отворена уста

By
Манекенката Софија Милошевиќ навистина изгледа одлично.Таа е една од најатрактивните Србинки. Девојката на фудбалерот Адем Љајиќ, во моментов престојува во Соединетите Американски Држави, поточно во Мајами.

Таа на Инстаграм објави фотка во бикини, а многумина нејзини обожаватели на Инстаграм останаа со подотворени усти кога ја гледаа.

Софија навистина изгледа фантастично:

Неодамна блесна на натпреварот во изборот за најдобар костим за капење, кој се одржа во Мајами.

So happy to be part of this show💥💥💥 @beachbunnyswimwear 💥💥💥 #miamiswimweek @thesyndical

A post shared by SofijaMilo (@sofijamilo) on

Погледнете го и интервјуот кое Софија Милошевиќ го даде за српски Телеграф на следниот линк:

Ќе ви се допадне

AnimeDao: Sankarea: Undying Love (Dub) anime episode 12 online free at https://animedao.nl i want to eat your pancreas animedao

Website https://kissanime.mx: Watch Millennium Actress kissanime Episode Full black clover kissanime

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeKisa Watch anime online, English anime online HD

Credly: https://www.credly.com/users/gogoanimebe/badges

Gamevn: http://gamevn.com/members/animefreakws.1765907/