(Видео) Брена стана тиктокерка, вртеше ананас во хулахопки

Една од најголемите музички ѕвезди во регионот, Лепа Брена, има по стотици фанови на нејзините профили на социјалните мрежи. Најновиот профил на пејачката е на „ТикТок“ и таа веќе го објави првото видео. Како што знаете, Брена неодамна ја престави својата линија на хулахопки „Lady B“, па на „ТикТок“ покажа колку се издржливи. За да покаже дека нејзиниот производ не се кине така лесно, таа го тестираше со помош на ананас.

dobivaj vesti na viber
@lepa__brenaa Gledajte do kraja i saznajte koliko su otporne LADY B čarape☺️#lepabrena #ladyb #bealady #fyp ♬ Čik Pogodi – Lepa Brena

Scroll to Top