(ВИДЕО) Чизми преку 1200 евра, до меѓуножјето – Карлеуша без гаќички во проѕирен „боди“

By
Брутално секси издание на Јелена Карлеуша.Пејачката уште еднаш го сруши Инстаграм. Овој пат таа објави фотка на која позира во проѕирно боди, без гаќички, доволно да обожавателите одлепат целосно.Но, уште нешто искочи во прв план. Во прашање се чизмите на Карлеуша од реномираната светска марка „balensijaga“, кои вредат преку 1200 евра.

Како што изгледа Јелена Карлеуша во оваа воодушевувачка комбинација, уверете се и самите.

Hot pink💓 In @balenciaga boots and @yanseaddict bodysuit

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Погледнете го и интервјуто кое таа го даде на следниот линк:

 

Ќе ви се допадне

AnimeTV: Forest Fairy Five anime episode 13 online free at https://animetv.cc ha anime tv

AnimeBee Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeDao: Clannad ~After Story~: Another World, Kyou Chapter anime episode Full online free at https://animedao.nl animedao twitter

GoGoAnime: Snack World: Lenny the Misanthrope anime episode Full online free at https://gogoanime.be my hero academia heroes rising gogoanime

Otofun: https://www.otofun.net/members/animefreakws.782147/#about

Raovat: https://raovat.vn/members/animefreakws.67164/#about