(ВИДЕО) Човекот кој не се поколеба да ја праша Сандра Африка на матура

By

Момчето од Нов Жедник, кој бил во центарот на внимание минатата година, не можевме досега да го видиме во јавноста.

Пред година дена, Душан Вуковиќ ја повикал Сандра Африка да му биде придружничка на матура. Да се потсетиме, ова момче направи интересна снимка која стана хит на интернет, а пејачката после тоа, со задоволство го прифати повикот.

Погледнете го видеото од поканата за матура, која Душан ја направи за Сандра Африка:

Матурксата вечер беше одржана во Суботица, а Сандра и Душан, блескаа и привлекоа огромно внимание.

После овој настан, Душан не можевме да го забележиме во јавност. Ова момче сега има нов имиџ.

Поточно, Душан кој сега престојува во Америка, својата коса ја офарба делумно и стана русокос.

„Пуштам брада“, напиша тој и ја објави новата фотка:

Дали ви се допаѓа новиот имиџ на Душан Вуковиќ?

 

Ќе ви се допадне

https://4anime.biz 4anime in english

Naruto (https://animepahe.cc/m/QGlZ) Episode 220

Website https://animebee.to: Watch Jinki: Extend (Dub) animebee Episode 12 anime streaming

Watch anime online for free at GoGoAnime watch anime free

Knowyourmeme: https://knowyourmeme.com/users/gogoanimebe

Beautifulnow: https://beautifulnow.is/users/animefreakws