(Видео) Дара Бубамара се расплака и ја напушти емисијата

By

Кога во емисијата „Гламур“ ја споменала својата мајка која починала пред две години, Дара Бубамара се расплакала и го напуштила студиото.

Дара одговарала на прашањата на водителот без никакво двоумење, но кога почнала да зборува за мајка ѝ, не можела да се воздржи и да ги запре солзите.

„На крајот кога ја добив касетата, таа тоа го продавала во фирмата во која работела во болница, за да го врати долгот… Значи навистина, мајка ми беше… се“, беше сето тоа што Дара успеа да го изговори пред да заплаче и да ја напушти емисијата.

Ќе ви се допадне

My Hero Academia Episode 13 at website https://animefreak.ws animefreak latest

Kaguya-sama: Love is War Season 2 (https://animeflix.nl/m/qLLv) Episode 12 at website https://animeflix.nl hunter hunter animeflix