(ВИДЕО) Дара премногу ги стегна градите – За малце ќе пукнеше

By
Дара Бубамара објави две секси снимки на својот Инстаграм профил.
Пејачката повторно ги покажа своите џиновски гради, а двете домашни снимки кои ги објави на Инстаграм, предизвикаа голем број на коментари.
Како и обично, Дара ги истури градите во прв план, а без оглед ан тоа дека е во црно кратко фустанче…

Idemo veceras 💥💥💥River😘😘 @baronfashion_wedding @mladenbaron

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

… или во бикини, една работа не се менува, и Бубамара секогаш ја мачи да ги смири градите.

 

😘😘😘🏊‍♀️🏊‍♀️😘😘😘😘😘😘😘😘😘

A post shared by Dara Bubamara (@darabubamara_official) on

Ќе ви се допадне

Watch That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 24.9 – Digression: Hinata Sakaguchi Episode Full (https://animeflix.nl/m/g48Y/ep-1) at website https://animeflix.nl. See more spirited away animeflix

Naruto (Dub) Episode 220 at AnimeFreak animefreak avatar