(Видео) Џани во тоалет ја опцу својата сопруга

By

Српскиот фолкер Џани се вклучи во живо преку својот инстаграм-профил, и тоа од бањата во еден хотел во кој бил со сопругата Слаѓа.

На себе имал само црни боксерки и без срам ги миел забите пред илјадници луѓе што го следеле.

„Еве ја и жена ми покрај мене“, изјави Џани кога во еден момент му пријде Слаѓа, а потоа за неговите браќа изјави дека ја пее песната „Ме нема“.

Дека Радиша Трајковиќ – Џани е еден од ретките од естрадата што нема влакна на јазикот и кој во јавноста изговара работи што малкумина би ги изговориле, не е нешто ново. Но, она што тој го направи сега ги шокира сите!

По неколку стихови, Џани, не обрнувајќи внимание на тоа што голем број луѓе го слушаат и гледаат, изјави:

„Жено, донеси пиво! Набијем ти га у п****!“

Видеото гледајте го на следниот линк:

Ќе ви се допадне

Watch My Hero Academia 3 (Dub) Episode 10 at Crunchyroll premium crunchyroll free

Fire Force Season 2 (Dub) (https://animefreak.ws/m/Mq4g) Episode 17 at AnimeFreak hunter x hunter animefreak