(Видео) Душко Тошиќ бесен на Карлеуша затоа што се снима гола во дворот, вели дека привлекувала манијаци

By

Фудбалерот Душко Тошиќ е бесен на својата сопруга Јелена Карлеуша затоа што таа се снима гола во дворот од домот и на тој начин ги привлекува манијаците, пишуваат српските таблоиди. Фудбалерот ѝ забележува на Карлеуша и затоа што видеата ги објавува на „Инстаграм“.

„Душко не може постојано да ги заштитува. Не му пречат голите фотографии на Карлеуша од некоја плажа, но смета дека таа не треба да се снима постојано и во дворот во нивниот дом и фотографиите да ги споделува со јавноста. Тој смета дека на тој начин Карлеуша ја загрозува безбедноста на семејството“, вели извор близок до Душко и Карлеуша.

 

View this post on Instagram

 

👅

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Вилата во која живеат Душко и Карлеуша ја купија од поранешниот југословенски фудбалер Драган Стојаковиќ – Пикси. Тие местото го купија минатата година, а пејачката имала посебни барања кога станува збор за уредувањето на ентериерот.

Ќе ви се допадне