(ВИДЕО) Екс-љубовницата на Мирослав Илиќ, објави интимна фотка со него, па го објави датумот на судењето

Мира и Девин Антоновиќ се среќни затоа што судот во Србија конечно им го одреди датумот за судење, по повод докажувањето за татковството.

На Мирослав Илиќ конечно му е врачен повик за судење, па пејачот наскоро ќе се најде пред органите на правдата.
Веста за пријателите на Фејсбук ја објави неговата некогашна партнерка Мирјана Антоновиќ, со која Мирослав има син Девин, поради кого се води и судењето.

Имено, Мирјана и Девин сакаат на суд да докажат дека Мирослав е татко на Девин, иако тоа со децении наназад не сака да го признае.

„Драги мои пријатели! Добри вести! Овој пат судството успеа да и врачи на Мирослав повик на суд. Септември 14 во 08:30 адвокатите ќе треба да се најдат пред судијата и да се подготвтат за главното судење на кое ќе мора сите да се појават. Ќе ве известиме кгоа тоа ќе биде.

„Ова, Мирослав и јас сме на некоја турнеја“, напиша Мирјана, објавувајќи една фотка на која е со Мирослав.

Да се потсетиме, Мира неодамна со сите сподели и фотка на која се љуби со Мирослав во 7 месец од бременоста.

Погледнете ја исповеста на Мирјана на следниот линк:

 

Scroll to Top