(Видео) Ѓорѓе Давид од „Гранд“ моча среде улица

By

Пејачот Ѓорѓе Давид е снимен како моча на јавно место. Екипата на „Папарацо лов“ го следела пејачот како од забава си оди накај дома. Тие го снимиле додека возел, па го паркирал автомобилот и застанал да моча. Потоа Давид го продолжил патот.

Снимката од членот на жирито во „Ѕвездите на Гранд“ се споделува на социјалните мрежи, а многумина пишуваат дека се згрозени од неговото однесување. Пејачот за сега нема коментар.

Ќе ви се допадне