(Видео) Градоначалникот на Бања Лука игра на хит од Мајли Сајрус

Градоначалникот на Бања Лука, Драшко Станивуковиќ, на својот Тик ток профил објави видео на кое песната на Мајли Сајрус „Flowers“ го крена на нозе.

Во Бања Лука и покрај дождот се одржа карневалот во овој град.

Во видеото со наслов „посилно од дожд“, Станивуковиќ на дожд танцува на хитот на Мајли Сајрус „Flowers“.

@stanivukovicdraskoЈачи од кише 💪❤️ Други Бањалучки карневал 😍♬ original sound – Драшко Станивуковић

Scroll to Top