(ВИДЕО) Ја прашаа Беквалац дали пробала дрога – Нејзиниот одговор беше врв

By

Наташа Беквалац или барбиката од Нови Сад како што ја нарекуваат, беше гостинка во Ами Џи и направи урнебес во студиото. Во играта петарда таа призна дали изневерила партнер и дали пробала некогаш дрога.

Погледнете ги урнебесните реакции.

Ќе ви се допадне

4Anime watch anime online: Black Clover Episode 170

ANIMEFLIX animeflix my hero academia heroes rising: Watch Naruto Episode 188 (https://animeflix.nl/m/R3dg/ep-188)