(Видео) Јелена Ѓоковиќ запеа на свадба хит од Цеца

By

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга изминатиот викенд беа гости на свадбата на нивниот долгогодишен пријател и кум, Невен Марковиќ.

dobivaj vesti na viber

На свадбената забава, Јелена Ѓоковиќ запеа песна од Цеца во друштво на Теодора Семиќ, а во неколку инсерти во самото видео може да се забележи и Ноле како ужива во друштво на неговите пријатели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Teodora Šemić (@teodorasemic)

Ќе ви се допадне

bản hack go88 go88 game bài đại gia đẳng cấp nhất 2021 danh bai doi thuong go88

https://tai.sunwin.gg/