(Видео) Јелена Карлеуша во латекс бикини и чизми го запали Инстаграм: остави нека збори село, велат фановите

Во костим за капење со минијатурни бикини, српската пејачка Јелена Карлеуша се прошета во дворот од нејзината куќа на Дедиње.

Костимот за капење направен од латекс и врвки, Карлеуша го искомбинирала со високи црни чизми и очила за сонце. На видеото пејачката се качува по скали и напиша „Се шетам низ дворот од мојата куќа“.

„Навистина е риба, ја сакам, но ова е премногу има деца, а маж не знам“, „Нека зборува село, госпоѓа“, „Брутална“, „Кралица на универзумот“, се дел од коментарите на нејзините следбеници.

Таа само пред неколку дена објави видео како плива гола во базен.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jelena Karleuša (@karleusastar)

Scroll to Top