(ВИДЕО)Јелена Розга се фрцкаше со газето на „Инстаграм“

By

Една од најпопуларните пејачки на Балканот, Јелена Розга, и на 40 години изгледа одлично. По раскинувањето со Стјепан Хаусер, таа е сè почесто во центарот на вниманието на медиумите, но и со своите настапи. На, „Инстаграм“, пак, има сè повеќе обожаватели.

dobivaj vesti na viber

Таа реши да ги расположи фановите со нова фотографија на која носи проѕирен фустан. И фановите не останаа рамнодушни, дури велат „дека е многу поубава откако раскинала со Стјепан“.

Ќе ви се допадне

go88 b52 acc go88 cách nạp tiền go88

không rút được tiền sunwin mod sunwin Game bài số 1 Châu Á - Link tải Sunwin 2022