(Видео) Јелена Розга се симна од бина за да бакне фан во публика

Јелена Розга е една од најпопуларните пејачки во регионот. Таа неодамна пееше во Будва, каде стотици нејзини обожаватели дојдоа да уживаат во нејзините песни.

А, дека фановите навистина и се важни таа покажа и на нејзиниот неодамнешен настап. Јелена, во еден момент престана да пее, се симна од бината за да го бакне својот голем обожавател и доби громогласен аплауз и овации.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Express (@express.ba)

Scroll to Top