(Видео) Јована Јеремиќ во бикини со циркони се релаксира во џакузи

Српската водителка Јована Јеремиќ објави неколку фотографии во костим за капење со циркони додека танцува во тоалет и влегува во џакузи.

„Спа релаксација со ѕвездено небо“, напиша Јеремиќ.

Водителката на утринска програма во Србија е препрознатлива во необичниот начин на кој ја забавува публиката, но и по необичните комбинации на облека, од елегантни фустани до необични костими.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOVANA JEREMIC (@jeremicjovana)

Scroll to Top