(Видео) Како изгледа кога Наташа Беквалац дава бакшиш за музиката: хит снимка кружи на социјалните мрежи

Наташа Беквалац со децении ја гради својата музичка кариера, а зад себе има голем број хитови.

Препознатлива е по префинетиот стил, а публиката ја гледа или на сцена во гламурозни изданија, или во малку полежерни верзии во секојдневните прилики.

Сепак, многумина ги интересираше како изгледа кога пејачката ќе го остави микрофонот и ќе излезе на забава.

На социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како Наташа Беквалац ужива со песна.

Scroll to Top