(ВИДЕО) Каква Џеј Ло! – Ќе ви се заврти кога ќе видите како Милица меша со задникот

By
Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, знае како да направи добра атмосфера на својот настап.

Милица Тодоровиќ е една од најхаризматичните српски пејачки, а на нејзините настапи, секогаш има луда забава. Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, токму на еден нејзин настап покажа како игра, поточно меша со задникот во текот на џускањето.

Некои велат дека тоа подобро го работи и од најголемите светски ѕвезди, како што е примерот со Џенифер Лопез.

Снимката веќе на големо кружи низ социјалните мрежи, а може да се истакне дека Милица Тодоровиќ умее да направи одлична атмосфера.

Погледнете ја снимката:

 

(Telegraf.rs)

Ќе ви се допадне

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

anime sites My Hero Academia Season 2

AnimeFreak Bleach (Dub) Episode 364

animes online Attack on Titan Season 3

watch animes Attack on Titan Season 2

My Hero Academia Season 2 Episode 20