(ВИДЕО) Карлеуша дојде во чизми од 4000 евра и танга од која се тресеше цел сплав

Втора ноќ по ред Јелена направи рушум среде Белград, а со стајлингот (повторно) издоминира.

Карлеуша синоќа втора ноќ по ред, го наполни белградскиот сплав на кој повеќе не можеше ни игла да застане!

Во добро расположение Јелена стигна на сплавот, нешто после полноќ, облечена така да никој не можеше да го тргне погледот од неа.

 

Foto: Telegraf

На нозете имаше чизми со потпис на Маноло Блахник, чија цена беше околу 500.000 динари, мрежести чорапи, како и боди кое совршено ги исткануваше нејзините облини.

Foto: Telegraf

Со оглед на тоа дека бодито беше многу повеќе провокативно и секси…

Foto: Telegraf

Foto: Telegraf

… кога Јелена го сврте грбот, имаше што да се види, па сосема е јасно зошто синоќа голем дел од машката публика уживаше…

Foto: Telegraf

А како беше на нејзиниот настап ноќта претходно, погледнете ОВДЕ:

 

Scroll to Top