(ВИДЕО) Карлеуша е БОМБА! – Но само да ја видите мајка и

By
Мајката на Јелена Карлеуша линијата ја доведе до совршенство, а со новите фотки ги воодушеви сите.

dobivaj vesti na viber

Дека Јелена Карлеуша се грижи за физичкиот изглед и дека истиот го наследила и научила од својата мајка, докажа токму и самата Дивна Карлеуша, која и на 59 години, целосно се трансформира.

Познато е дека Дивна имала проблем со килажата, но дека пред извесно време го решила тој проблем, со строга диета и режим на исхрана до кој се придржува.

 

 

Да потсетиме, како Дивна изгледаше во мај оваа година:

Но, некогашната радио-водителка тука не запре, па симна уште некое килце, ја промени фризурата, и на новите фотки изгледаше неверојатно! Во кратко фустанче јасно се гледаат нејзините витки нозе, лицето и е затегнато, а вишокот стомак го нема никаде.

Промената е повеќе од очигледна, а за неа постои само еден коментар – секоја чест!

Доколку сте пропуштиле, погледнете го хит интервјуто на Јелена Карлеуша за српски Телеграф од финалето на „Ѕвездите на Гранд“.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2 Episode 12

AnimeFreak The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

anime website Black Clover (Dub)

old animefreak My Hero Academia Season 4

Josee, the Tiger and the Fish

tải go88