(Видео) Карлеуша играше гола на свирка во Турција

By

Пејачката Јелена Карлеуша е снимена како танцува гола на бина во клуб во Турција. Позната е по провокативниот стајлинг, а сега сите ги изненади со новиот настап на кој ѝ се видоа градите.

dobivaj vesti na viber

Таа играше и пееше, а дел од фановите коментираа пак дека станува збор за костим во кој пејачката изгледа како да е топлес. За потсетување, Карлеуша по разводот со Душко Тошиќ замина во Турција на одмор со ќерките.

Ќе ви се допадне