(ВИДЕО) Карлеуша на настап само по долна облека!

By

Српската фолк ѕвезда уште еднаш се појави во нешто, што тешко дека некоја друга ќе се осмели јавно да го облече.

Јелена Карлеуша деновиве направи лудило во еден ноќен клуб во Травник, кога на сцената се појави во нешто што нејзините колешки, најверојатно ниту за добри пари не би го направиле.

Be fab cos it’s SHOWTIME!✨✨✨ #backstage #agentprovocateur

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Причината е тоа што за оваа комбинација треба да се има храброст, бидејќи станува збор за долна облека, ама не било каква.

Јелена беше облечена во провокативна комбинација на долна облека потпишан  од познатата марка „Agent Provocateur“,  чизми над колена со потпис „Баленсијага“, чија цена, како што веќе објави, е околу 2000 евра.

Ќе ви се допадне