(Видео) Карлеуша ниту на 17 години не изгледала наивно за тинејџерка

By

Српската пејачка, една од најозборуваните, Јелена Карлеуша секогаш го привлекува вниманието на јавноста. Па така и на 17 години, не е ништо поинаква од сега. Можеби без силикони, ама и тогаш го имала оној фактор Х кој привлекува. На својот Инстаграм профил објави снимка од 1996 година, а фановите одма почнаа да ги бараат разликите и недостатоците кои ги имала како тинејџерка.

 

View this post on Instagram

 

Jelena Karleuša sa svega 17 godina. Koliko se promenila? 👇🏻 #telegraf_jetset #jelenakarleusa #karleusa @karleusastar

A post shared by Portal Telegraf.rs/JETSET (@telegraf_jetset) on

Ќе ви се допадне

AnimeDao hunter x hunter animedao: Attack on Titan Episode 25

AniWatch anime websites: Watch Fairy Tail Episode 25 (https://aniwatch.pro/m/RXz/ep-25)