(Видео) Карлеуша во бикини игра пред огледало

By

Фолк-ѕвездата Јелена Карлеуша на социјалните мрежи објави видео на кое во бикини игра пред огледало. Покрај видеото пејачката напиша „Чист фотошоп“, па предизвика различни реакции кај нејзините следбеници на „Инстаграм“.

Обожавателите ѝ коментираа дека е совршена, убава, дека никому не мора да му докаже дека изгледа одлично иако има 40 години. Други, пак, ја навредија, оставајќи ѝ коментари дека треба да се срами од своето однесување, дека ако го извади ременот ќе ѝ се покаже салото, дека е баба што сака да биде девојка и дека го крие лицето со огромен шешир за да не ѝ се видат брчките.

View this post on Instagram

Pure photoshop 🖕🏻😏 #slayingthemhaters

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Видеото популарната пејачка го сними неодамна во Кина. Таа беше во Санја со своите деца за да го посети сопругот, фудбалерот Душко Тошиќ, кој од оваа година ќе игра за фудбалскиот клуб „Гуангжу“.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak: Tokyo Revelation (Dub) anime episode Full online free at https://animefreak.ws animefreak

Transformers: The Movie (Dub) (https://wcostream.cc/m/qDlb) Episode Full

https://kissanime.mx kissanime mobile

Bermuda Triangle: Colorful Pastrale Episode 12

Piqs: https://piqs.de/user/gogoanimebe/

Evensi: https://www.evensi.com/profile/gogoanimelol/3582393/savethedate/