(ВИДЕО) Ќерката на Цеца доживеа незгода на летувањето – Еве што и се случи на Анастасија

By
И после ми велат „ти не си нормална колку се плашиш од оса“, напиша таа.Анастасија Ражнатовиќ доживеа пех на своето летување во Црна Гора. Неа ја касна оса, а ќерката на Цеца на Инстаграм објави фотка на која покажува на кое место е нејзината повреда.

И после ми велат „ти не си нормална колку се плашиш од оса“, напиша Анастасија и ја објави фотографијата:

 

На следниот линк, погледнете го интервјуто со Анастасија Ражнатовиќ за српски Телеграф:

 

Ќе ви се допадне

https://44anime.net/. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

My Hero Academia Season 4

4Anime Dragon Ball Super Episode 126

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 9

free anime online JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable

Josee, the Tiger and the Fish Episode Full