(ВИДЕО) Ќерката на Цеца објави секси фотка во бикини, а потоа Анастасија се потпре на столб

Анастасија Ражнатовиќ повторно го привлече вниманието на сите оние кои ја следат на Инстаграм.

Таа секојдневно ја користи социјалната мрежа, а овој пат објави две нови фотки во бикини.

На едната се гледа како ужива во еден кафич.

А на другата позираше потпирајќи се на столб, со која можеби и повеќе крена прашина.

Погледнете го и интервјуто на Анастасија кое го даде на следниот линк:

Scroll to Top