(ВИДЕО) Кога ќе ја видите Милица Тодоровиќ без грам шминка, ќе треснете на земја

Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, блесна во природно издание. Милица Тодоровиќ важи за вистинска убавица. Некогашната победничка на „Ѕвездите на Гранд“, на било кој настан каде и да се појави, секогаш е дотерана и блеска.

И без шминка, Милица е вистинска убивица. Токму во природно издание позираше неодамна во еден фризерски салон.

Дали Милица Тодоровиќ ви е поубава со или без шминка?

 

Слушнете како Милица Тодоровиќ ја пее „Despacito“ на следниот линк:

 

Scroll to Top