(ВИДЕО) Кога ќе видите како Лепа Брена вози скутер, ќе треснете на задникот – БУКВАЛНО!

Фолк ѕвездата со новата снимка ги воодушеви сите обожаватели.По одморот во Монако, Лепа Брена отпатува во Хрватска, поточно на осторовот Лошињ. Фолк ѕвездата ужива баш на Јадранското крајбрежје, а на Инстаграм објави снимка со која ги воодушеви многумина, кои ја следат на оваа социјална мрежа.

На неа се гледа како Лепа Брена вози скутер, како вистинска професионалка.

Вриштеа лајкови, а Брена доби бројни коментари.

Погледнете ја снимката:

 

Odoh ja😂😂😂💪

A post shared by Zivojinovic Fahreta (@lepabrenaa) on

Scroll to Top