(Видео) Лепа Брена организираше првомајски концерт

By

Лепа Брена се приклучи на иницијативата „Белград победува“, за да им упати благодараност на медицинските лица кои се борат со коронавирусот и да ги развесели граѓаните на 1 мај.

Пејачката одржа концерт во зградата на Собранието во Белград.

Ќе ви се допадне

That Time I Got Reincarnated as a Slime OAD (Dub) (https://funimationfree.com/m/BlYE) Episode 5 at Funimation funimation settings

Watch Shingeki no Kyojin: Chronicle Episode Full (https://animeheaven.pro/m/Xk3d/ep-1) at website https://animeheaven.pro animeheaven dragon ball