(ВИДЕО) Лепа Брена прозборе за насилството во домот – Боба има тешка рака

By

Лепа Брена не е како другите и се изјаснува за насилството во домовите кое се повеќе е зачестено.

За среќа, Брена потенцираше дека и се нема случено такво нешто и истакна дека Боба има тешка рака. па ако ја удри ќе ја убие.

Што друго кажа пејачката погледнете на следниот линк:  http://www.alo.rs/boba-ima-tesku-ruku/116061

 

Ќе ви се допадне

Watch Tokyo Majin (Dub) Episode 14

Gokudo (Dub) Episode 26

Watch Tokyo Daigaku Monogatari Episode 2

Website https://animebee.to: Watch Katana Maidens ~ Mini Toji – Katana Maidens Quickening Arc 205-Second Introduction Special! animebee Episode Full watch anime free

Network changemakers: https://network.changemakers.com/profiles/117670984001647415663

Seekingalpha: https://seekingalpha.com/user/54447807/comments