(Видео) Луда журка во вилата на Цеца за Нова година

By

Цеца Ражнатовиќ објави на социјалните мрежи снимка од новогодишната ноќ. Додека таа ги забавувала гостите во елитен хотел во Белград, нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ се забавуваше во нивниот дом во Дедиње.

Заедно со неговата сопруга Богдана и пријателите, Вељко ја дочека Новата година со песните на Цеца.

Ќе ви се допадне