(ВИДЕО) Мајката на Ана Николиќ дојде во породилиштето по внукот и ќерката со ПРЕСЛАТКО ИЗНЕНАДУВАЊЕ

По Раста, во ГАК Народен фронт стигнаа и мајката на пејачката Милијана, и братот Марко Николиќ.

dobivaj vesti na viber

Ана Николиќ и малата Тара денеска од породилиштето ГАК Народен Фронт ќе ги изнесат нејзините најбликси, се разбира, стигна сопругот на пејачката (и новопечениот тато) Стефан Џуриќ Раста.

Како што изјави, Раста немал трема во моментите на доаѓањето и едвај чекал да ја види својата принцеза.

Освен гордиот татко, Ана и малата Тара ги дочекаа и мајката на пејачката Милијана Николиќ, како и братот Марко Николиќ, кој исто така стигнаа на Народен фронт.

 

Интересно е дека мајката на Ана стигна со две корпи полни со слатки!

Дали се за ќерката и зетот (бидејќи внуката штотуку била родена) или за некој друг, останува да видиме.

Погледнете како изгледаше доаѓањето на Раста на следниот линк:

Scroll to Top