(ВИДЕО) Марија Шерифовиќ објави нова фотка во костим за капење и го запали интернетот

By
Пејачката повторно ги воодушеви своите обожаватели.Марија Шерифовиќ секојдневно го користи Инстаграмот, а со новата фотка ги израдува своите многубројни обожаватели. Таа објави слика на која позира во костим за капење, а во рацете го држеше своето куче Хака.

dobivaj vesti na viber

„Две згоднички хараат низ плажите на Јадран“, напиша Марија Шерифовиќ.

Фотката за еден час имаше преку 20.000 лајкови.

Dve zgodacije haraju plazama Jadrana😎😂 #LepOvajMojZivot #Familija #NaOkupu #SvePotaman #SpavamBezTableta

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

Погледнете го и интервјуто кое за српски Телеграф го даде Марија Шерифовиќ, на следниот линк:

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

dubbed anime My Hero Academia

english dubbed anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

My Hero Academia Season 3 (Dub)

Hunter x Hunter (2011) (Dub)

anime sites 4Anime My Hero Academia