(ВИДЕО) Марија Шерифовиќ објави нова фотка во костим за капење и го запали интернетот

Пејачката повторно ги воодушеви своите обожаватели.Марија Шерифовиќ секојдневно го користи Инстаграмот, а со новата фотка ги израдува своите многубројни обожаватели. Таа објави слика на која позира во костим за капење, а во рацете го држеше своето куче Хака.

„Две згоднички хараат низ плажите на Јадран“, напиша Марија Шерифовиќ.

Фотката за еден час имаше преку 20.000 лајкови.

Dve zgodacije haraju plazama Jadrana😎😂 #LepOvajMojZivot #Familija #NaOkupu #SvePotaman #SpavamBezTableta

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic) on

Погледнете го и интервјуто кое за српски Телеграф го даде Марија Шерифовиќ, на следниот линк:

Scroll to Top