(Видео) Марија Шерифовиќ ограбена трипати

By

Марија Шерифовиќ трипати била цел на крадци. Нејзиниот дом бил ограбен повеќепати, а пејачката вели дека крадците заминале со големо богатство.

Ова пејачката го открила додека пристигнувала на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“, каде што се појавила заедно со директорот на „Гранд продукција’, Саша Поповиќ, кој исто така изминатиот период беше главна тема на насловните страници на медиумите поради грабежот што се случи во неговиот дом.

 

Видеото погледнете го на следниот линк:

Ќе ви се допадне