(ВИДЕО) Милица Тодоровиќ превртуваше црева од смеење, додека папагалот џускаше на „Лимонада“

By
Милица Тодоровиќ објави урнебесна снимка од папагалот кој лудува по песната „Лимунада“.Песната која ја снимија Милица Тодоровиќ и Емина Јаховиќ, се врти насекаде, а големо внимание привлече и урнебесната снимка од преслаткиот папагал кој игра со тактовите на оваа песна.

dobivaj vesti na viber

Пет дена по објавувањето, оваа песна веќе стана голем хит и собра 2,7 милиони прегледи на Јутјуб…

… Ако ќе ја слушне папагалот, и уште љубител на музиката, почнува лудницата. Снимката ја објави Милица Тодоровиќ, која со видеото напиша: „Па ова е крај! Паднав“.

А вака беше на снимањето на спотот за „Лимунада“:

Ќе ви се допадне