(Видео) Момче ја запроси својата девојка на новогодишниот концерт на Нина Бадриќ

By

Еден обожавател ја запроси својата девојка на концертот на Нина Бадриќ кој се одржа за Нова година на плоштадот во Брчко. Додека Бадриќ ја пееше „Денови и години“, на сцената се качи момче кое клекна пред неговата девојка со кутија со свршеничкиот прстен.

dobivaj vesti na viber

Тој ја запроси додека Бадриќ ја пееше нејзината песна „Денови и години“. Публиката ги поздрави со силен аплауз и овации.

„Сношти е запросена една Нина и таа кажа да“, рече Бадриќ по концертот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nina Badrić (@badrich)

Ќе ви се допадне

sunwin

sunwin club

game sunwin sunwin.apk mới nhất tải sunwin

sunwin tài xỉu sunwin web game bài sunwin

sunwin