(ВИДЕО) Најубавата водителка во ТОПЛЕС прошета низ магистралата

Каква секси снимка на Нина Сеничар.Нина Сеничар дефинитивно е една од најубавите српски водителки, ако не и најубава. Преубавата девојка од Нови Сад, на Инстаграм објави една секси снимка на која може да се види како во топлес прошета низ магистралата.

dobivaj vesti na viber

Како што напиша Нина, снимката настана во Калифорнија.

Погледнете ја оваа секси снимка на водителката од квизот „Ја сакам Србија“.

Into the sunset 🎬💋 . . . . . #bts #california #desert #comingsoon @fabcestari @emanueladigiammarco

A post shared by Nina Senicar (@ninasenicar) on

Scroll to Top