(Видео) Не сум му јас баба, има да ме вика Светлана, како ти!

By

Семејството на пејачката Цеца честопати споделува интимни моменти. Па така сега споделуваат интересни моменти од раѓањето на внукот на Цеца, Жељко. Анастасија објави на социјалните мрежи кое ги насмеа сите.

Додека Анастасија позира селфи, во позадина се слуша гласот на Цеца која вели: „Јас не сум му баба .Ќе ме вика Светлана“.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime websites: Watch Black Clover Episode 139 (https://animefreak.ws/m/x178/ep-139)

AnimeHeaven animeheaven bleach: Watch Hunter x Hunter Episode 16